Veebisaidid

Me ühendame parimaid tavasid hea klienditeeninduse, kõrgtehnoloogiliste lahendustega, kus neil on mõtet, ja tegelikku äriväärtust, mõistes meie kliendi äri- ja tööstusvaldkonda.

Kuidas kodulehte tellida?

Arutame läbi kuidas koduleht peaks töötama,
see on oluline ka lihtsamate lahenduste puhul.

Esita hinnapäring

Kodulehe paketid

WordPress - See kõige populaarseim

WordPressi sisuhaldusplatvormil väljavalitud valmiskujundusega ja funktsioonidega koduleht, mis sobib enamjaolt kõikidele kodulehe soovijatele.

alates 950€600.- 

Sisuhaldustarkvara / CMS

Millinne sobib mulle?

On olemas mitmeid sisuhaldustarkvarasi mille vahel valida, nad kõik erinevad oma funktsionaalsuse ja kasutajamugavuse poolest. Neist populaarseim on aga WordPress mida kasutab üle 40% globaalsest internetist.

WordPress on tõonäoliselt parim sisuhaldustarkvara. WordPress alustas oma teekonda 2003. aastal lihtsa blogimisplatvormina. See sai nii populaarseks nii kasutajatele kui ka arendajatele lühikese aja jooksul. WordPressi arendab ennast kui täielikku funktsionaalset CMS platvormi ja nüüd võimendab see üle 40% kogu veebist

Võimsad omadused:

  • Kohandatav disain
  • Lihtne ja mugav kasutada
  • Mobiilisõbralik
  • SEO-sõbralik
  • Turvaline
  • Võimas meediahladur
  • Mitmekeelne tugi

Vali endale meelepärane kodulehe kujundus

Valikus on üle 2000 valmiskujunduse

Olemasoleva kodulehe uuendamine

Kas teie ettevõtte veebisait “ei näe professionaalsena”, võtab laadimiseks liiga kaua aega või külastajatele navigeerimine on segane?

Mõnikord tuleb odavam ja kiirem olemasolevat kodulehte ümber kujundada või värskendada, kui seda ehitada algusest.

Teie ettevõtte kodulehe loomine on vaid esimene samm teie internetis nähtavuse loomisel. Te peate oma kodulehte regulaarselt uuendama ja täiustama, et see teie klientidele asjakohane oleks ja samuti ka turvaline.

WebAdminiga saate omada kodulehte sisuhaldustarkvaraga mida saab uuendada ise või meie professionaalse abiga. Lisaks pakume teile ka püsivat ja mugavat veebihaldust.

Otsingumootori optimeerimine (SEO)

Viige oma koduleht SEO abil otsingumootori tulemuste tippu

Kas otsite võimalusi oma veebisaidi liikluse suurendamiseks? Otsingumootori optimeerimine (SEO) võib aidata! SEO on veebilehtede optimeerimise praktika, et olla otsingumootori tulemustes kõrgemal kohal. SEO tehnikaid kasutades saate veenduda, et kui inimesed otsivad teie veebisaidiga seotud teemasid, leiavad nad selle tõenäolisemalt.

See on oluline, sest mida kõrgemal olete otsingumootori tulemustes, seda rohkem inimesi kavatseb teie veebisaiti külastada. Lisaks, kui teie veebisait ilmub otsingumootori tulemustes esimesena, on tõenäolisem, et inimesed klõpsavad sellel konkurendi saidi asemel.

Teine põhjus, miks SEO on oluline, on see, et see aitab parandada teie veebisaidi kasutajakogemust. Optimeerides oma veebisaidi struktuuri, sisu ja muid elemente, saate veenduda, et külastajatel on lihtsam navigeerida ja otsitavat leida. See mitte ainult ei paranda külastajate rahulolu, vaid aitab vähendada ka põrkemäära – see tähendab, et vähem külastajaid lahkub teie veebisaidilt ilma teisi lehti vaatamata.

Lühidalt öeldes on SEO võti, et saada oma veebisaidile rohkem silmi ja parandada külastajate suhtlemist sellega. Nii et kui soovite meelitada rohkem külastajaid ja hoida neid kaasatud, investeerige kindlasti SEO-sse!

E-kaubandus

Lisaks suurepärasele disainile, on vaja toota teie ettevõttele kasumit – ehk see, mida WebAdmin kõige paremini teeb. 

Oleme spetsialiseerunud teie e-kaubanduse programmi elluviimisele ja teie platvormi kujundamisele optimaalse kasutuskogemuse saavutamiseks.

Meie meeskond suurendab teie kasumlikkust, muutes müügiprotsessi kõigile lihtsaks.

Mobiilisõbralik koduleht

Üha rohkem inimesi jookseb eemale vanematest veebisaitidest, mis ei ole mobiilsed.

Me tagame, et teie sait on valmis mobiilseadmetele, optimeeritud ja kuvab hästi iga seadme, operatsioonisüsteemi ja akna suurusega. Kas vaatate oma veebisaiti iPhones või 60-tollisel suurel ekraanil – teie veebisait kuvab korralikult kõikidel juhtudel!

Graafiline disain & trüki disaini teenused ja lahendused

Logodest ja ettevõtte identiteedist, brošüüridest, väljaannetest, kaartidest ja bänneritest ning muudest WebAdmini graafilise disaini ja trükikujunduse teenustest näeb teie äri hea välja ja teie sõnum jõuab kliendile kohale selgelt ja lühidalt.

Disain

Disain

Uuringud on leidnud, et 50% inimestest ütleb, et kodulehe kujundus on ettevõtte usaldusväärsuse näitaja nr 1

Teie koduleht on teie ettevõtte esindaja internetis ja tarbijal on just sageli interneti kaudu esimene suhtlus teie ettevõttega.

Siinkohal soovite olla kindel, et teie koduleht loob teie vaatajaskonnas usaldust ja tutvustab parimat, mida teie ettevõte pakub.

WebAdminis keskendume objektiivsete tulemuste saavutamisele. Põhiplaani saab koostada nii, et see juhiks tarbijaid teie kanali kaudu ja saavutaks teie eesmärgid.

Kodulehega tasuta veebimajutus!

Tellides meilt kodulehe, kingime sulle 3 kuuks tasuta veebimajutuse!

Jäta kõik meie hoolde!

Hoolitseme, et sinu koduleht oleks aktiivne, turvaline ja ajakohane nii disainilt kui ka sisult.