Meist

Tere tulemast teie ettevõtte esimesele sammule edu saavutamiseks

Kes me oleme?

Tutvustus

WebAdmin OÜ on 2019. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev infotehnoloogia ettevõte.

Webadmin püüab kujundada ja arendada klientidele parimaid ja kasutajasõbralikke veebisaite ning seejärel anda neile teadmised nende säilitamiseks.

Me ühendame parimaid tavasid hea klienditeeninduse, kõrgtehnoloogiliste lahendustega, kus neil on mõtet ja tegelikku äriväärtust, mõistes meie kliendi äri- ja tööstusvaldkonda.

Teeme teiega koostööd teie pikaajalise edu saavutamiseks

Selleks, et pakkuda Teile suurepäraseid teenuseid, mis aitavad teil eesmärke saavutada, on kogu Webadmini meeskond pühendunud sellele, et meie pakutavad teenused põhineksid aususel, austatavusel ja professionaalsusel. Oleme uhked, et anname oma klientidele iga kord suurepärase teeninduse.

WebAdmini klienditeenindus on meie töö lahutamatu osa. Meie kõige olulisem vara on teie – meie kliendid. Ilma teieta poleks meid olemas. Me usume, et kui me vastame teie ootustele, siis mitte ainult see ei aita meie äril kasvada, vaid soovitate meid sõpradele ja kaaslastele.

Oleme tuntud meie muljetavaldava ja sõbraliku klienditoe eest!

Miks meie?

Puhu konkurents minema oma hämmastava veebilehega

Kui valite partneriks WebAdminni, võite olla kindel, et teil on täielikult toimiv veebisait, mis jõuab teie sihtrühmani tõhusalt ja aitab suurendada ettevõtte veebiprofiili.

Iga WebAdmin teenuse abil saate tagada, et teie ettevõte saab üha suurema konkurentsieelise internetiturul sest me kindlustame, et teie veebisait on professionaalselt ehitatud ja töötab mitme ekraani suuruse ja seadme tüübi, sealhulgas mobiiltelefonide, iPadide ja muude tahvelarvutite vahel.

Me pakume teile kindlat, kvaliteetset ja täielikku teenindust.

Me oleme tegelenud kodulehtedega juba üle 20 aasta.

Me mõistame kui tähtis on meeskonnatöö.

Me mõistame, et teie edu on meie edu.

Olge lahke ja vaadake ka meie veebidisaini portfelli

Küsimused & Vastused

Teeme koostööd suurte ja väikeste ettevõtete, spetsialistide, koduettevõtete omanike, alustavate ja üksikisikutega. Meil on kliente üle kogu Eesti ja rahvusvaheliselt.

Soovituslikult, teil tuleb teha plaan ja kirja panna mida teil tarvis läheb ja mismoodi koduleht peaks töötama, see on oluline just ka keerulisemate lahenduste puhul.

Tuleks läbi käia mõned järgmised punktid:

  • Kas tegemist on veebisaidi, e-poe või keerukama portaaliga.
  • Millised funktsionaalsused on olulised?
  • Millist kujundust soovite näha?
  • Kas veebisaidile on olemas logo või soovite kujundada lasta?
  • Mitu põhilehte tuleb veebisaidile?
  • Mitmes keeles peaks veebisait olema?
  • Kas doomen ja veebimajutus on tellitud?
  • Kas sisumaterjal on olemas, pildid/videod ja tekstid?

Erinevalt teistest firmadest ei tee meiega veebimajutust kohustuslikuks. Kuid meiega veebimajutuse valimine on teile suureks eeliseks. Näiteks saate soodustusi veebihalduspakettidele. Te ei pea muretsema oma veebimajutuse konto ja serverite haldamise tehnilise poole pärast, me teeme seda kõik teie jaoks. Lisaks on teil üks kindel kontakt. Probleemi tekkimisel on alati parem helistada ühele usaldusväärsele ettevõttele, kes suudab hoolitseda kõike, kui keskendute oma ettevõttele. Teeme teie veebisaidi teie jaoks vähem muret tekitajaks.

Absoluutselt! Teil ei ole vaja mingit online-kogemust. WebAdmin pakub tasuta kõiki konsultatsioone. Aitame teid kohe algusest peale! Teile määratakse personaalne meeskonna liige kõigi oma küsimuste jaoks. Küsi meilt! Me oleme siin, et teid aidata.

Meie eesmärk on pakkuda kõigile klientidele kvaliteetset ja professionaalset teenindust. Kui te ei ole oma uue veebisaidiga rahul, pakume 15 kalendripäeva jooksul alates tellimuse esitamise päevast tagasimakse tagatist kuni 100% ettemakstud ettemaksest. * Enne mis tahes disainilahenduse kuvamist, küsimusi esitamata jätmist või enne kolmanda läbivaatamisvooru esitamist. Kehtib kõikide hinnaplaanide suhtes.

Tagasimakse piirangud:

Tagasimaksepoliitika kehtib kõigi tellitud teenuste puhul, mis on tehtud alates 1. jaanuarist 2019 või pärast seda.

Tagasimakset  tuleb taotleda 15 kalendripäeva jooksul alates tellimuse esitamise kuupäevast.

Tagasimakset ei kohaldata domeeni registreerimistasude suhtes.

Tagasimakset ei kohaldata kiirteenustele.

Tagasimakset  tuleb taotleda kirjalikult saates kirja meie klienditeenindusele.

Tagasimakse ei kehti olemasolevate veebisaitide uuenduste ja lisandmoodulite kohta.

Jah, ainult ühekordne maksumus, nagu on teile arvel või pakkumisel näidatud.

Tegutseme peamiselt internetis, kuid meie ametlik registreerimisaadress on: Hauka 13, 11315 Tallinn, Eesti.

WebAdmin OÜ tegutseb alates 2019. aastast. Meie kogemus on rohkem kui 20 aastat.

Absoluutselt! Üle 80% elanikest, kes on kodust või kontorist online, teevad seda teenuste või tooteid pakkuvate ettevõtete uurimiseks. Teie teenustele orienteeritud ettevõte võib pakkuda oma veebisaidilt 24 tundi / 7 päeva nädalas / 365 päeva aastas näiteks teostatuid töid, teenuste hindu, asukoha infot, tööaega ja palju muud olulist.

Me küsime ettemaksuks 50% kokkulepitud summast, mis on makstud enne alustamist, ja järelejäänud summa veebisaidi toimumise päeval või 45 päeva alates lepingu algsest allkirjastamisest, olenevalt sellest, kumb on varem. Pakume seda maksekava, et aidata muuta veebilehte taskukohasemaks. Kehtivad ka teatud piirangud ja maksete plaanid ei ole veebimajutusteenuste ja SEO puhul saadaval.