Meist

Tere tulemast teie ettevõtte esimesele sammule edu saavutamiseks
Webadmin

Kes me oleme?

WebAdmin OÜ on 2019. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev infotehnoloogia ettevõte.

Webadmin püüab kujundada ja arendada klientidele parimaid ja kasutajasõbralikke veebisaite ning seejärel anda neile teadmised nende säilitamiseks.

Me ühendame parimaid tavasid hea klienditeeninduse, kõrgtehnoloogiliste lahendustega, kus neil on mõtet ja tegelikku äriväärtust, mõistes meie kliendi äri- ja tööstusvaldkonda.

Disain

Disain

Uuringud on leidnud, et 50% inimestest ütleb, et kodulehe kujundus on ettevõtte usaldusväärsuse näitaja nr 1

Teie koduleht on Interneti-ettevõtte esindaja ja tarbijal on sageli esimene suhtlus teie ettevõttega. Soovite olla kindel, et teie koduleht loob teie vaatajaskonnas usaldust ja tutvustab parimat, mida teie ettevõte pakub.

WebAdminis keskendume objektiivsete tulemuste saavutamisele. Põhiplaani saab koostada nii, et see juhiks tarbijaid teie kanali kaudu ja saavutaks teie eesmärgid.

MISSIOON

 

Teeme teiega koostööd teie
pikaajalise edu saavutamiseks

Selleks, et pakkuda Teile suurepäraseid teenuseid, mis aitavad teil eesmärke saavutada, on kogu Webadmini meeskond pühendunud sellele, et meie pakutavad teenused põhineksid aususel ja professionaalsusel.

Oleme uhked, et anname oma klientidele iga kord suurepärase teeninduse.

Teie edu on meie edu

Mida rohkem saate meile oma praegusest või tulevasest ettevõttest rääkida, seda parem. Lisaks atraktiivsele ja kasutajasõbralikule kodulehele tahame aidata teil automatiseerida või optimeerida mõnda teie praegust protsessi, sest teie edu on meie edu.

Miks meie?

Puhu konkurents minema oma hämmastava veebilehega

Kui valite partneriks WebAdminni, võite olla kindel, et teil on täielikult toimiv veebisait, mis jõuab teie sihtrühmani tõhusalt ja aitab suurendada ettevõtte veebiprofiili.

Iga WebAdmin teenuse abil saate tagada, et teie ettevõte saab üha suurema konkurentsieelise internetiturul sest me kindlustame, et teie veebisait on professionaalselt ehitatud ja töötab mitme ekraani suuruse ja seadme tüübi, sealhulgas mobiiltelefonide, iPadide ja muude tahvelarvutite vahel.

Vaadake ka meie veebidisaini portfelli

Küsimused ja vastused

Teeme koostööd suurte ja väikeste ettevõtete, spetsialistide, koduettevõtete omanike, alustavate ja üksikisikutega. Meil on kliente üle kogu Eesti ja rahvusvaheliselt.

Soovituslikult, teil tuleb teha plaan ja kirja panna mida teil tarvis läheb ja mismoodi koduleht peaks töötama, see on oluline just ka keerulisemate lahenduste puhul.

Tuleks läbi käia mõned järgmised punktid:

 • Kas tegemist on veebisaidi, e-poe või keerukama portaaliga.
 • Millised funktsionaalsused on olulised?
 • Millist kujundust soovite näha?
 • Kas veebisaidile on olemas logo või soovite kujundada lasta?
 • Mitu põhilehte tuleb veebisaidile?
 • Mitmes keeles peaks veebisait olema?
 • Kas doomen ja veebimajutus on tellitud?
 • Kas sisumaterjal on olemas, pildid/videod ja tekstid?

Erinevalt teistest firmadest ei tee meiega veebimajutust kohustuslikuks. Kuid meiega veebimajutuse valimine on teile suureks eeliseks. Näiteks saate soodustusi veebihalduspakettidele. Te ei pea muretsema oma veebimajutuse konto ja serverite haldamise tehnilise poole pärast, me teeme seda kõik teie jaoks. Lisaks on teil üks kindel kontakt. Probleemi tekkimisel on alati parem helistada ühele usaldusväärsele ettevõttele, kes suudab hoolitseda kõike, kui keskendute oma ettevõttele. Teeme teie veebisaidi teie jaoks vähem muret tekitajaks.

Absoluutselt! Teil ei ole vaja mingit eelnevat kogemust.

WebAdmin pakub tasuta kõiki konsultatsioone. Aitame teid kohe algusest peale! Teile määratakse personaalne meeskonna liige kõigi oma küsimuste jaoks. Küsi meilt! Me oleme siin, et teid aidata.

Meie eesmärk on pakkuda kõigile klientidele kvaliteetset ja professionaalset teenindust. Kui te ei ole oma uue veebisaidiga rahul, pakume 15 kalendripäeva jooksul alates tellimuse esitamise päevast tagasimakse tagatist kuni 100% ettemakstud ettemaksest. * Enne mis tahes disainilahenduse kuvamist, küsimusi esitamata jätmist või enne kolmanda läbivaatamisvooru esitamist. Kehtib kõikide hinnaplaanide suhtes.

Tagasimakse piirangud:

 • Tagasimaksepoliitika kehtib kõigi tellitud teenuste puhul, mis on tehtud alates 1. jaanuarist 2019 või pärast seda.
 • Tagasimakset  tuleb taotleda 15 kalendripäeva jooksul alates tellimuse esitamise kuupäevast.
 • Tagasimakset ei kohaldata domeeni registreerimistasude suhtes.
 • Tagasimakset ei kohaldata kiirteenustele.
 • Tagasimakset  tuleb taotleda kirjalikult saates kirja meie klienditeenindusele.
 • Tagasimakse ei kehti olemasolevate veebisaitide uuenduste ja lisandmoodulite kohta.

Jah, ainult ühekordne maksumus, nagu on teile arvel või pakkumisel näidatud.

Tegutseme peamiselt internetis, kuid meie ametlik registreerimisaadress on: Hauka 13, 11315 Tallinn, Eesti.

WebAdmin OÜ tegutseb alates 2019. aastast. Meie varasem ja ettevõtte tegutsemise kogemus on rohkem kui 20 aastat.

Me küsime ettemaksuks 50% kokkulepitud summast, mis on makstud enne alustamist, ja järelejäänud summa veebisaidi toimumise päeval või 45 päeva alates lepingu algsest allkirjastamisest, olenevalt sellest, kumb on varem. Pakume seda maksekava, et aidata muuta veebilehte taskukohasemaks.

Maksegraafik ei ole saadaval veebihaldus,- veebimajutus- ja lisateenuste puhul.