Teenused

Selleks, et pakkuda Teile suurepäraseid teenuseid, mis aitavad teil eesmärke saavutada, on kogu WebAdmin'i meeskond pühendunud sellele, et meie pakutavad teenused põhineksid aususel, austatavusel ja professionaalsusel.

Otsingumootori optimeerimine (SEO)

Hind alates: 99 EUR / sisuleht

Teostame otsingumootori optimeerimist mis aitab teil parandada lehekülgede leitavust Googles ja muudes otsingutulemustes. Optimeerimine tehniliselt su kodulehe iga sisulehe õigetele võtmesõnadele. Töö sisaldab tekstide sisestamist ja analüüsimist kuni 100 sõnaga. Optimeerime ühe sisulehe ühele kuni kolmele võtmesõnale või fraasile.

Seda optimeerimist tuleks teha ka aeg-ajalt, et teie koduleht oleks sujuv ning üleliigne oleks “koristatud” mida ei kasuta. Enne optimeerimist teostatakse kogu veebisaidist varukoopia.

Teenus sisaldab järgmist:
– Andmebaasi optimeerimine
– Rämpspostituste või spam-kommentaaride eemaldamine
– Artiklite prügi ja aegunud varunduste eemaldamine

Veebisaidi optimeerimine (WordPress, Joomla!, Drupal)

Hind alates: 49 EUR / veebisait koos andmebaasiga

SOOVITAME

Teie saadate meile vajaliku materjali (tekstid, pildid, videod, failid, esitlused jne), mis on soovitavalt keeleliselt korrigeeritud ja korrektsed ja meie veebihaldur lisab need teie veebilehele. Töö sisaldab vajadusel ka küljendamist.

Veebilehele sisu lisamine või muutmine

Hind alates: 29 EUR / sisuleht

Veebilehele teksti / sisu tootmine / copywriting

Üks leht kuni 300 sõna

Vajate oma veebilehele väljapaistvat müügiteksti või e-poodi laialdaselt ja põhjalikku tootekirjeldust?

Soovite, et keegi aitaks teil kirjutada huvi tekitavaid blogipostitusi või/ja toota erinevatesse sotsiaalmeedia võrgustikesse lahedat sisu?

Süveneme teie peamise sihtgrupi probleemidesse ja vajadustesse ning seame õiged sõnad õigetele inimestele. Töö sisaldab otsimootoritele optimeerimist ja teksti kujundamist eesti keeles.

Pakume teile veebi ja tootetekstide tõlketeenust. Eesti–inglise–eesti, Eesti-vene-Eesti. Lõplik hind sõltub mitmetest teguritest – teksti maht, keelesuund, teksti spetsiifika, tööde tähtaeg jms. Tõlkemahtu arvestame alati valmistõlkelt, seetõttu arvestame tõlketöö lõpliku hinna valmistõlke põhjal.

Veebilehele sisutekstide tõlkimine

Hind: alates 25 EUR/LK. * 1 standardlehekülg on 1800 tähemärki koos tühikutega.

Rünnaku alla sattunud veebisaidid ja nende taastamine

Hind: 49 EUR/tund

Kurikaelad on sinu veebilehe kallale tunginud ning teie koduleht on nakatanud viiruse, pahavara, krüptoraha botiga vms.

Analüüsime põhjalikult teie kodulehte kood-koodi rea haaval ning filtreerime välja nakatunud osad ning lõpuks taastame teie kodulehe.

Pahavara olemasolu korral võib olla nii, et Google on juba blokeerinud teie kodulehe hoiatades külastajaid punase taustaga kui teie kodulehele keegi üritab minna. Peale nakatunud kodulehe puhastamist aitame muuta teie kodulehe Google-is taas nähtavaks.

Hind oleneb kui mahukas töö kujunueb.

Juhul kui teie koduleht on hiljuti rünnaku all olnud, on soovitatav teha kontroll, et teie domeen ei oleks sattunud musta nimekirja pahavara või viiruse tagajärjel. Kontrollime tuvastab kas teie poolt saadetud emailid jõuavad edukalt teistesse asukohtadesse ja me aitame seda parandada.

Veebisaidi mustadest nimekirjadest kontrollimine

Hind alates: 49 EUR / kord

Veebisaidi turvalisuse analüüsimine / parandamine

Hind alates: 150 EUR

Teie veebilehe turvalisuse tõstmiseks analüüsime teie kodulehte nii seest kui väljast ja võtame käsile erinevaid meetmeid ning konfiguratsiooni muutusi, et teie koduleht oleks turvaline igaühe jaoks. Analüüsi lõpus esitame teile ülevaate esinenud ohtudest ning eemaldame ohud.

WordPress, Joomla!, Drupal, Magento

Kodulehe tarkvara uuendamine peaks toimuma regulaarselt. Kui see jääb aeg-ajalt tegemata siis sellega kaasnevad näiteks häkkerid kes kohe vaatavad tarkvara turvaauke ja üritavad sisse pääseda vanematesse sisuhaldustarkvara platvormidesse. Enne kodulehe uundamist teeme varukoopia tervest kodulehest.

Peale uuendamist on lisaks vaja analüüsida kas kõik CMS/sisuhaldustarkvara lisad/pluginad/moodulid töötavad uue versiooniga. Juhul kui peale CMS-i uuendust ei tööta mõni pluginatest siis on vaja uuendada ka pluginad ja lisad teie soovil.

* Tasulise templeidi/plugina/mooduli korral peab olema teil uuendamiseks aktiivne litsents. Kui ei ole siis aitame teil selle soetada.

Sisuhaldustarkvara uuendamine

  • WordPress/WooCommerce: alates 69 EUR
  • Joomla!, Drupal: alates 100 EUR
  • Prestashop, Magento, Mõni muu CMS: alates 200 EUR
  • Plugina uuendus: alates 15 EUR/tk
  • Teema/kujunduse/templeidi uuendus: alates 50 EUR

Sisuhalduse lisade, pluginate või moodulite paigladamine

Hind alates: 49 EUR / tk (seadistamine hinna sees)

Kui soovite profesionaalset abi seoses sisuhaldustarkvara (CMS-i) lisade paigaldamisel, saame teid aidata. Kindlustame teile, et uus lisa/plugin mida soovite lisada on ohutu ning ei murra katki teie kodulehte.

Mida näiteks paigaldada on Google Analytics, et jälgida kodulehe külastatavust. Samuti näiteks Facebook, Twitter jm. sotsiaalvõrgustike pluginaid.

See peaks olema täielikult vajalik igapäevane tegevus, kuid me ei pööra sellele piisavalt tähelepanu ja alateadlikult mõtleme, et seda pole tarvis ja kõik on hästi ning pole ohte.

Kui meenutate, on teil kindlasti olnud selliseid hetki elus kus mõni tähtis asi on kaduma läinud. Sama võib juhtuda kodulehega või kodulehe veebiserveris olevate failidega. Seega, me aitame teil teha varukoopia igaks elujuhtumiks. Parem olla ennem ohutu kui pärast kahju.

Hind sisaldab failide ja andmebaasi varundust. Varukoopia salvestame üldjuhul samasse serverisse, soovi korral mujale serverisse või kliendi poolt antud andmekandjale.

Kodulehest varukoopia tegemine

Hind: 49 EUR / iga 10GB

SOOVITAME

Kodulehe järgi kujundamine / dupleerimine teise sisuhaldustarkvarale

Hind alates: 1200 EUR

Me saame teile teha ligilähedase või täpselt üks-ühele kodulehe disaini mille järgi soovite. Kas pole vahva?

Näiteks kui soovite hakata kasutama hoopis mugavat WordPress platvormi ja aga teie koduleht on ehitatud juba Joomla! või mõne muu CMS-i baasile. Miks mitte! Me saame teid aidata ja teeme vastavalt nii kuidas on tahtmine.

Piltide ja videote optimeerimine

Hinnad: 0.50 EUR / pilt, 50 EUR / video

Kõige enam levinud veebilehtede probleem on see, et lehed laevad külastajatele kaua ette. Tõsise probleemi tekitajaks on tihtilugu just see, et pildid mida sisulehele pannakse on liiga suuremahulised veebikeskkonna jaoks ja seetõttu valmistavad palju peavalu kõigile.

Tuleks just ette võtta ja esmalt lahendada üks probleem korraga. Kui millestki alustada kodulehe kiiremaks tegemiseks, võib alustada just sellest.

* Minimaalne teenuse kogumaksumus olenematult piltide kogusest: 20 EUR

Pakume teile sotsiaalmeedia haldust ühest kohast. Lisame postitusi igasse võrku korraga või eraldi. Materjal ja kujundus kliendi poolt.

Haldame järgmisi võrke: Facebook, Twitter, Instagram

Sotsiaalmeedia haldus

Hind alates: 99 EUR / kuu

Kas mõni teenus on siit puudu?
Personaalse pakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust.

Miks meie?

Kui valite partneriks WebAdminni, võite olla garanteeritud, et teil on täielikult toimiv veebisait, mis jõuab teie sihtrühmani tõhusalt ja aitab suurendada ettevõtte veebiprofiili.

Iga WebAdmin teenuse abil saate tagada, et teie ettevõte saab üha suurema konkurentsieelise internetiturul sest me kindlustame, et teie veebisait on professionaalselt ehitatud ja töötab mitme ekraani suuruse ja seadme tüübi, sealhulgas mobiiltelefonide, iPadide ja muude tahvelarvutite vahel.

Kodulehega tasuta veebimajutus!

Tellides meilt kodulehe, kingime sulle 3 kuuks tasuta veebimajutuse!

Jäta kõik meie hoolde!

Hoolitseme, et sinu koduleht oleks aktiivne, turvaline ja ajakohane nii disainilt kui ka sisult.